فرش ساوین

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش دادن همه 2 نتیجه

فرش ساوین

فرش ساوین

فرش ساوین با حدود 50 سال سابقه یکی از اولین و بزرگترین تولید کنندگان فرش ماشینی در ایران است.این شرکت دارای گواهینامه های بسیار معتبر داخلی و خارجی از جمله iso 9001 و استاندارد Belcoro آلمان و عضویت در شبکه جهانی IQNET را داراست.این رزومه قوی تنها دستاورد فرش ساوین نبوده و رضایت اکثر مشتریان مصرف کننده نیز باد در کنار این دستائردها قرار گیرد.

خرید فرش ساوین

خرید فرش ساوین از مراجع مختلفی امکان پذیر است.چرا که نمایندگی های متفاوتی در سراسر کشور برای این فرش وجود دارد.و بحث قیمت در اکثر این نمایندگی ها یکسان اما برخی از طرحها توسط بعضی از نمایندگی ها انحصار بوده و در اختیار سایرین قرار ندارد.فروشگاه فرش مد تمام مدلهای این برند را دارا بوده و برای شما مصرف کننده عزیز در معرض نمایش قرار داده است.

قیمت فرش ساوین

فرش ساوین با تولید انواع شانه ها و کیفیتها از فرش ماشینی سعس کرده نیاز انواع مخاطبان را برطرف سازد.این شرکت تولید کننده انواع فرش های 320 شانه در پالت ویژن اتاق کودک و گبه و همچنین فرشهای 700 شانه و  1200 شانه میباشد.

فرشهای 320 شانه بافته شده با نخ پلی استر و فرشهای 1200 شانه با نخ اکرلیک میباشند.

فروش فرش ساوین

همانطور که گفته شد نمایندگان زیادی در زمینه فروش فرش ساوین در سراسر کشور فعالیت میکنند.فرش مد به عنوان بزرگترین نماینده فروش این شرکت، تمام مدلهای فرش ساوین از جمله فرش 320 شانه 500 شنه 700 شنه و 1200 شانه از این شرکت را برا عرضه به شما مصرف کننده عزیز فراهم کرده است.

فرش ماشینی ساوین

شرکت فرش ساوین با 50 سال سابقه یکی از اولین تولیدکنندگان فرش ماشینی در کشور به حساب می آید.

این شرکت محصولات خود را در کلکسیون های گوناگون و پالت های مختلف تولید مینماید.

به عنوان مثال کلکسیون گبه و اتاق کودک در پالت 320 شانه و کلکسیون فرش کلاسیک در پالت های 400 و 700 شانه تولید میشوند.