فرش برسام

مرتب سازی بر اساس :
فقط موجود ها:

نمایش 1–12 از 36 نتیجه

فرش برسام

فرش برسام

شرکت فرش برسام از سال 1389 در زمینه تولید فرش ماشینی شروع به فعالیت نموده است.این شرکت همواره تولید محصولات با کیفیت و ارزان قیمت را سرلوحه کار خود قرار داده است.فرش برسام امروزه یکی از قوی ترین تولید کنندگان فرشهای فانتزی میباشد که طرفداران بیشماری را در سراسر کشور به خود اختصاص داده است.

خرید فرش برسام

فرش برسام در زمینه تولید فرشهای فانتزی امروزه یکی از برندهای صاحب سبک میباشد.فرش های این شرکت غالباٌ در توناژ رنگ زمینه طوسی و کرم هستند.این دو رنگ همواره جزو پر مخاطب ترین رنگها در زمینه دکوراسیون داخلی مطرح بوده اند.

برای خرید فرش برسام میتوانید تمام طرحهای این برند را در سایت فروشگاه فرش مد ملاحظه بفرمایید..

فروش فرش برسام

فرش برسام همانطور که گفته شد در زمینه تولید فرشهای فانتزی فعالیت دارد.اگرچه رنگهای زمینه ی محصولات این شرکت غالباٌ طوسی و کرم و نسکافه ای هستند اما طرحهای پیاده شده روی این زمینه ها بسیار متنوع و با رنگبندی های خاص و جذاب میباشند.مجموعه فرش مد از سال 98 در زمینه فروش فرش برسام فعالیت دارد.

قیمت فرش برسام

قیمت فرش برسام یکی از عوامل جذب مخاطبان است.

این شرکت با تولید محصولات 320 شانه ارزان قیمت توانسته قشر عظیمی از مخاطبان را به خود اختصاص دهد اما این قیمت ارزان به هیچ وجه سبب افت کیفیت نشده و این شرکت امروزه جزو قویترین تولید کنندگان فرشهای 320 شانه است.

فرش ماشینی برسام

امروزه صنعت فرش تولید کنندگان بسیاری را به خود دیده است اما شرکت فرش برسام یکی از تولیدکنندگان خاص در این صنعت به شمار می آید چرا که تمرکز خود را به صورت 100 درصدی به روی تولید فرش های 400 شانه گذشته و بیش از 50 طرح در این پالت تولید نموده است که میتواند بسیاری از سلیقه ها در هنگام خرید فرش های ارزان قیمت را راضی کند.